SPONZOŘI

PŘÍSPĚVKY

DOTACE

podpora

Ski klub Deštné v Orlických horách je dobrovolný spolek dětí, rodičů, trenérů a ostatních osob, kteří mají rádi alpské lyžování. Veškeré výdaje jsou hrazeny z příspěvků členů, dotací a sponzorských příspěvků. Veškeré finanční prostředky jsou použity na provozní náklady tréninků, soustředění a závodů. Oddíl nevytváří zisk.

Budeme rádi za jakkoukoliv podporu, finanční nebo materiální. Všem, kteří nás podporují děkujeme

FIRMY A ORGANIZACE:

Finanční podpora v rámci dotačního programu Celoroční pravidelná sportovní činnost mládeže na rok 2016. Děkujeme.

Horská chata Start zajišťuje a vytváří naše tréninkové zázemí. Výborné tréninkové podmínky na upraveném svahu, příjemné a milé prostředí Části Jedlová v Deštném v Orlických horách.

Renost s.r.o.

Stavební firma Renost s.r.o. nám poskytla sponzorský dar na přípravu a materiální vybavení klubu.

Sponzorský dar firmy Natura DK a.s. použijeme na zajištění činnosti klubu v zimním období sezóny 2017-2018.

chcete nás podpoŘit

ZAVOLEJTE

PŘIJEĎTE

Chata Start

Deštné v Orlických horách

SKI KLUB
Deštné v orlických horách

+420 602 616 084 (Tomáš)

skiklubdestne@gmail.com (klub)

třída Edvarda Beneše 1532/66

Hradec Králové, 500 12

@2016 Ski klub Deštné v Orlických horách

website builder. Create your website today.