• TN

POH, Červená Voda, 7.1.2018

Po 1. závodě série závodů Pohár Orlických hor, který se uskutečnil v Čenkovicích na sjezdovce Svitavská, připojuji malé shrnutí naší účasti. Za teplého počasí a nízké sněhové pokrývky se jelo pouze jedno kolo. Z našeho klubu, celkově jsme měli 21 dětí v závodě, bylo několik dětí, které jeli své první lyžařské závody a to spolu s problematicky postaveným cílem (celkově přes 20 neprojetí) si vyžádalo řadu DNF. Je to daň prvních závodů a naši mladí závodníci malý Maťa, Eliška, obě Betky, Roman, Danča, ale i velká Terka neprojeli poslední branku. Pro příště je to určitě velká zkušenost. Kája a Ester v prudkém úseku měly pády, naštěstí se jim nic nestalo, ale přesto velký obdiv za odvahu a rychlost z jakou prudkým úsekem projížděly. Pochválit je třeba Štěpána, který se umístil jako nejlepší z ročníku 2010 v kategorii přípravka, nováčci v kategorie předžáci Honza a Dominik předvedli odvážnou jízdu na samé hranici rizika, všechny krizové situace ustáli a vybojovali slušná umístění. Adam do toho šel naplno, tak jak se má, bojovností se dostal z neuvěřitelné pozice, kdy celý ležel na sněhu, nevzdal to, zabojoval a dojel do cíle. Když se vyvaruje těchto chyb tak se určitě v příštích závodech se posune až na medailové pozice. Pája a Mája se umístili na konci 3. desítky. Zkušené opory Bára, Adéla, Natka, Mates, Jony a Toba nezklamali, odvedli svůj standart a umístili na stupních vítězů nebo výrazně bodovali, blahopřejeme.

Díky všem závodníků za jejich odvahu a nasazení, rodičům za podporu a trenérům za přípravu dětí.

Matyáš........mladší žáci.......2. místo

Tobiáš.........předžáci...........2. místo

Bára ..........starší žákyně....3. místo

Adéla..........starší žákyně....7. místo

Jonáš......... předžáci..........8. místo

Adam..........přípravka.........11. místo

Natka..........starší žákyně....12. místo

Honza.........předžáci..........15. místo

Dom .......předžáci...........17. místo

Štěpán.......přípravka.........16. místo

Pája............předžáci..........27. místo

Mája...........předžákyně......33. místo

DNF-Máťa, Eliška, Bety, Beáta, Roman, Danča, Terka, Kája, Ester

Fotky zde:

FOTKY GOOGLE

#poh #závody

33 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše