Velké letní soustředění Vrchlabí, 21.-28.7.2017

July 31, 2017

Naše hlavní letní soustředění se opět uskutečnilo ve Vrchlabí, v areálu Liščí farma. Soustředění se zůčastnilo 19 dětí a 4 trenéři. Velké rozmanitost tréninkových podmínek nám umožňuje trénovat všestranně. Tréninkové jednotky byly letos zaměřeny na obratnost a sílu (tréninky na beachovém pískovém hřišti jsou velice náročné), rovnováha, orientace (trampolína), celkovou kondici (běhy, cyklistika), techniku (jízda na inlinech), míčové hry, tenis. Na atletickém stadiónu jsme si vyzkoušeli některé atletické discipíny. Stihli jsme i výlet do Špindlerova mlýna, stezku odvahy a další aktivity.

Malé holky. Kategorie Myšáků. Nejmladší děti z oddílu, letos už budou závodit v Orlickým poháru naplno.

Zleva: Kája, Esterka, Beátka a Klárka. Až na ten úklid na pokoji jste byly super !!!

Předžákovské kategorie. Mix zkušených závoďáků a dětí z menšími zkušenostmi. V zimě je čekají ostré závody v Orlickém poháru a na HEAD Vitalini Cupu. Odtrénovali z chutí a poctivě. #1 je pro ně trampolína. Zleva: Danča, Terka, Bety, Domča, Toba, Jony, Pája a Štěpa

Žáci. Zleva: Áďa, Naty, Denča, Roman a Maty, a Bára se někde zapomněla...Už nejstarší žáky letos doplňuje Maty,který přechází z předžáků. Čekají je náročné žákovské závody na krajské a republikové úrovni.

Odkaz na galerie fotografií ze soustředění.

OBLÍBENÉ

Soustředění Kaunertal, 6.-10.12.2017

December 12, 2017

NOVÉ

ArchÍV

VYHLEDEJ TAGY

SLEDUJ NÁS
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • fotky google
SKI KLUB
Deštné v orlických horách

+420 602 616 084 (Tomáš)

skiklubdestne@gmail.com (klub)

třída Edvarda Beneše 1532/66

Hradec Králové, 500 12

@2016 Ski klub Deštné v Orlických horách

website builder. Create your website today.