POH, Červená Voda, 7.1.2018

January 9, 2018

Po 1. závodě série závodů Pohár Orlických hor, který se uskutečnil v Čenkovicích na sjezdovce Svitavská, připojuji malé shrnutí naší účasti. Za teplého počasí a nízké sněhové pokrývky se jelo pouze jedno kolo. Z našeho klubu, celkově jsme měli 21 dětí v závodě, bylo několik dětí, které jeli své první lyžařské závody a to spolu s problematicky postaveným cílem (celkově přes 20 neprojetí) si vyžádalo řadu DNF. Je to daň prvních závodů a naši mladí závodníci malý Maťa, Eliška, obě Betky, Roman, Danča, ale i velká Terka neprojeli poslední branku. Pro příště je to určitě velká zkušenost. Kája a Ester v prudkém úseku měly pády, naštěstí se jim nic nestalo, ale přesto velký obdiv za odvahu a rychlost z jakou prudkým úsekem projížděly. Pochválit je třeba Štěpána, který se umístil jako nejlepší z ročníku 2010 v kategorii přípravka, nováčci v kategorie předžáci Honza a Dominik předvedli odvážnou jízdu na samé hranici rizika, všechny krizové situace ustáli a vybojovali slušná umístění.  Adam do toho šel naplno, tak jak se má, bojovností se dostal z neuvěřitelné pozice, kdy celý ležel na sněhu, nevzdal to, zabojoval a dojel do cíle. Když se vyvaruje těchto chyb tak se určitě v příštích závodech se posune až na medailové pozice. Pája a Mája se umístili na konci 3. desítky. Zkušené opory Bára, Adéla, Natka, Mates, Jony a Toba nezklamali, odvedli svůj standart a umístili  na stupních vítězů nebo výrazně bodovali, blahopřejeme.

Díky všem závodníků za jejich odvahu a nasazení, rodičům za podporu a trenérům za přípravu dětí.

Matyáš........mladší žáci.......2. místo

třída Edvarda Beneše 1532/66

Hradec Králové, 500 12

@2016 Ski klub Deštné v Orlických horách

website builder. Create your website today.